Producenci
Promocje
50 Linków - Nieruchomości
50 Linków - Nieruchomości
967,40 zł 473,55 zł 786,50 zł 385,00 zł
szt.
Pytania i odpowiedzi

Ile muszę czekać na moje zamówienie?

Proces realizacji zamówienia rozpoczyna się niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto bankowe, trwa zależnie od zamówienia od 24h do miesiąca. Dokładny czas oczekiwania podany jest zawsze w opisie konkretnego produktu.

Co jeśli nie jestem pewna który pakiet powinnam wybrać ?

Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiadamy poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod nr tel. 690 060 310. Jeśli więc masz jakiekolwiek wątpliwości to zachęcamy kontaktu, postaramy się dobrać odpowiedni produkt dla  Ciebie.

Czy istnieje możliwość zwrotu lub reklamacji?

Oczywiście, w celu zwrotu prosimy o zapoznanie się z procedurą dostępną pod adresem internetowym: https://toplink.pl/pl/i/Zwroty-i-reklamacje/7 .

Czy obsługują państwo osoby prywatne?

Oczywiście, obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. W trakcie realizacji zamówienia prosimy o uzupełnienie danych osobistych lub firmowych.

Czy ilość produktów jest ograniczona?

Nie, nasz zespół dba o to, aby wszystkie produkty, które znajdują się w ofercie naszego sklepu były zawsze dostępne w nieograniczonych dla Państwa ilościach. W celu przygotowania indywidualnej oferty bądź większego pakietu, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub na adres email - kontakt@toplink.pl lub na numer telefonu 690 060 310.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl